Olga Potilitsyna, biografija, novice, fotografije!

Biografija Olge Potilitsyne

Otroštvo in začetek kariere Olga Potilitsyna

Olga Potilitsyna se je rodila v ruskem mestu Krasnoyarsk sedemnajstega septembra 1989. Od otroštva so ji starši postavili primer zdravega življenjskega sloga in privlačili ljubezen do športa, saj so si sami posvetili celo življenje.
Mati se je znašla v luge športu, njen oče pa je skočil iz odskočnega deska. Medtem ko je še vedno v šoli, je Olga šla v smeri svojega očeta in se vpisala v šolo kulture olimpijskega rezervata mesta Krasnoyarsk. Že devet let svojega življenja je spustila v smučarski šport, dokler ni prejela resnih poškodb.
Prva operacija na krogu deklice je bila opravljena v štirinajstih letih. Sledili so drugi. Štiri kirurške posege ne bi mogle vplivati ​​na športno kariero, zato bi morale zapustiti usposabljanje.

Olga Potilitsyna se je rodila v Krasnojarski

Ko se je spoznala, da je Olga začela smučati, so bili njeni starši veseli in ji svetovali, naj vstopijo v izobraževanje in vstopijo v dobro izobraževalno ustanovo. Niso hoteli, da njihova hči še naprej gradi kariero. V zgodnji starosti so starši v glasbeno šolo vpisali dekle, ki želijo vključiti otroka v svet glasbe.Tako je malo Ola preživela nekaj časa, ko je preučevala klavirski razred, na katerega njena duša sploh ni ležala.
Ko je videla mučenje njene hčerke, medtem ko se je poskušala naučiti naslednjih lestvic, je bila dekle prenesena na vokalne razrede - začela je peti v zborovski glasbi.
Samo njena babica in dedka sta Olga Potilitsyna v vseh svojih prizadevanjih podprla. Na prelomnici so uspeli prepričati mladega športnika, naj se tam ne ustavi.

Kariera in dosežki Olge Potilitsyne v okostju

Olga Potilitsyna je trikratna ruska skeletna prvakinja. Leta 2007 je po nasvetu očetov njenega prijatelja, ki je delal v sekciji na progi snežne rute, odšel v Moskvo, da bi ji poskusil moči v novem športu. Kot se je izkazalo, dekle ni izgubilo. Leto kasneje se je v nemškem mestu Winterburg začela zanimati, zato se je takoj uvrstila v top tri.
Z bronasto kipico domov je lahko svojim staršem dokazala, da je kljub preteklosti še vedno uspela doseči dobre rezultate. Leta 2009 je skeletist osvojil sedmo mesto na svetovnem mladinskem prvenstvu v nemškem Königsseeu, njeni dosežki pa se niso končali.Končno je Potilitsyna spoznala njen vstop v velik šport, ko je bila izbrana v glavni ekipi.
Olga Potilitsyna je prevrnila na okostju
Nato je leta 2011 prišla v Whistler za svoj prvi Skeleton World Cup in bila zelo presenečena, ko je eden od najboljših skeletnih igralcev na svetu, kanadski Hollingsworth, sama spoznala Olga. Potilitsyna že dolgo časa ni mogla verjeti, da so bile okoli nje samo zvezde. Pomagal sem, da sem dobil udobno pozornost.
V Lake Placid je dekle osvojilo osmo mesto, s čimer je prvič privabilo več pozornosti. Ni čudno - tako kot to je zelo težko priti v top deset, še posebej na severnoameriški avtocesti. Na prvi stopnji mednarodnega turnirja, ki je potekala v avstrijskem mestu Igls, je Olga Potilitsyna osvojila zlato medaljo. V celotni zgodovini ruskega skeleta je to prva zlata medalja, ki jo je zaslužila ženska.
Skelet igralec Olga Potilitsyna: alpsko smučanje je slabše od okostja
Nekaj ​​časa kasneje je na evropskem prvenstvu v Winterbergu mladi športnik zasedel peto mesto, leta 2012 pa v Altenbergu (Nemčija) - sedmi.Letos je dobila četrto mesto, ki jo je tekmovala v Igls. Skupaj je skeletist osvojil štiri nagrade - tri tretjine in eno prvo na osebnem štartu (Igls 2011/2012).
Trenutno je prvak Rusije na državnih prvenstvih 2012 in 2013, zmagovalec Ruskega pokala 2012, srebrnega medaljo Rusije 2011, zmagovalca svetovnega pokala in mojstra športa.

Osebno življenje Olge Potilitsyne

Olga Potilitsyna je odprta, prijazna in iskrena deklica. V Moskvi živi sama v starosti 18 let, zato se je navadila, da bi si prizadevala doseči vse. Ljubi komunikacijo z ljudmi, ekstremnim, hojo, glasbo. Še posebej kot Jazz B, remix skladbe Michael Jackson - posluša ga že nekaj let pred treningi in zatrjuje, da jo ta melodija spremeni v njeno aktivno akcijo. V prostem času je z veseljem šla v nakupovanje in na spletu. Resnica se v zadnjem času trudi izogniti socialnim mrežam - preveč od njih izvira negativno, kar po športniku ne potrebuje ničesar.

Olga Potilitsyna ima bogato osebno življenje in številne hobije

Je navdušen fan Formule 1, zato poskuša ne zamuditi ene same oddaje. Saj je šele pred kratkim pridobil bel Audi A4, kar vam olajša potovanje po mestu.
Olga Potilitsyna je dekle brez kompleksov. Ne okleva za igranje fotografij in svobodno odgovarja na vsa težavna vprašanja novinarjev. Kar zadeva njeno osebno življenje, deklica potrjuje svojo prisotnost, tako kot vsak športnik, čeprav ji ni treba več videti svoje družine. Olga večino svojega časa preživi z njeno ekipo, zato vsakič, ko pride v Moskvo ali v regijo, najprej poskuša pozornost posvetiti.
V zadnjem času je skeletist pretvoril 25 let, in po njenem mnenju je zdaj čas razmišljati o ustvarjanju družine in nadaljevanju dirke. Samo, kot dekle sama sebi zagotavlja, še ni spoznala edinega in edinstvenega partnerja v življenju. In kljub dejstvu, da oboževalci Olge Potilitsyn nimajo konca časa - vsak od njih je pripravljen za vse, če bi ga le pozoren častnik.